MINUST

Tegemist ei ole tavapärase autopesulaga, vaid poleerimisele ja vahatamisele spetsialiseerunud teenusepakkujaga. Kui sulle on oluline personaalne lähenemine, mis tagab autole maksimaalse võimaliku tulemuse, oled jõudnud õige teenusepakkuja juurde.

Võrreldes teiste tunnustatud autopesulatega on sul minu kliendina järgmised eelised:

  •  Kõiki töid teen isiklikult garanteerides maksimaalse tulemuse. Puudub kaadri voolavus, sinu autoga tegeleb üle 10-aastase töökogemusega spetsialist, kes teab, mida teeb ning on 100% pühendunud töö tulemusele ja kliendi rahulolule.
  • Autode seisukord varieerub märkimisväärselt, mis tegelikult ei võimalda kõikidele autodele ühtset ajagraafikut pidada. Üldjuhul arutan kliendiga läbi, vaatame auto koos üle ning seejärel reserveerin töösse tulevale autole vajamineva aja, sest kõige olulisem on tulemus, mis peab olema suurepärane. Sellist tööd tehes pidevalt kella jälgida ei saa.

Tuues oma auto minu juurde, ei anna ma katteta lubadusi, vaid selgitan võimalikke tulemusi vastavalt valitud teenusele. Kõige paremini saan seda teha autot kohapeal nähes. Vajadusel annan nõu sobivaima teenusepaketi valimisel. Minu juurest lahkudes saad soovi korral autoga kaasa vajalikud näpunäited, kuidas saavutatud väljanägemine võimalikult kaua püsiks ning millistest ohtudest hoiduda.

Oma küsimustest või soovidest anna märku e-postile või helista +372 56 914 918